56 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Druga połowa cały film po polsku CDA online

Druga połowa cały film to film sportowy. Reprezentacja Polski w piłce nożnej przygotowuje się do zbliżającego się meczu z Irlandią. Drużyna miała dziesięciodniowy zgrupowanie i ostatnie dwa mecze rozgrywa u siebie, ale przegraliśmy mecz z Irlandią 1-2. Nasza największa gwiazda, Jarosław Kot (Maciej Musiał), w kluczowym momencie popisał się kiepskim podaniem i kosztował nas zwycięstwo. Dlatego jeśli chcemy iść do przodu, będziemy musieli wygrać z Niemcami. Wie o tym trener reprezentacji Polski (Cezary Pazura), który podczas konferencji prasowej konfrontuje się z dziennikarzem Mateuszem ps. Ostry (Jacek Knap). Mężczyźni kłócą się już od dłuższego czasu, a przegrany mecz z Irlandią sprawia, że ​​Ostry idzie na całość. Ich sporny związek wkrótce zachwieje wiadomość, że Ostry zaczyna spotykać się z córką trenera Magdą (Marianna Zydek).

Druga połowa cały film cda est odzwierciedleniem pierwszej, ponieważ jej jakość jest niespójna, choć charakteryzuje się niezwykłym stopniem absurdu. Wątek łączący historie bohaterów został rozwiązany, a reakcja Ostry'ego na zdjęcia nie ma poczucia pilności. W rezultacie poczucie, że ten ostatni odcinek filmu przenosi się na ogólne doświadczenie z nim, nie jest zaskakujące – w rzeczywistości jest nieuniknione, ponieważ nie ma napięcia ani zaskoczenia związanego z meczem stulecia. Miło mi było widzieć, jak dobrze tu radzi sobie Małgorzata Rozenek; Minęło trochę czasu, odkąd ją w niczym nie widziałem, więc jej wygląd był czymś pozytywnym. Był też młody polski aktor, którego lubiłem oglądać; jego postać pochodziła z sierocińca, co jest rzadkością w kinie (nie pamiętam, jak się nazywał).